Skip to main content

Tijdens de Alkmaar Open op zaterdag 15 en zondag 16 augustus 2015 wordt een wedstrijdprogramma onder begeleiding voor Optimisten georganiseerd.

Programma Zaterdag 15-8

We beginnen in de ochtend om 10.00 uur met een instructie over het wedstrijdgebeuren en de baan. Er wordt tussen 11.00 uur en 12.30 uur  gevaren. Daarna wordt op de haven van de ARZV geluncht, die je zelf moet verzorgen. Na een korte instructie voor de middagbaan wordt vanaf 14.00 uur weer gezeild.Tussen 15.30 en 16.00 uur gaan we met elkaar de zeildag doornemen.

Programma Zondag 16-8
In de ochtend zijn we weer om 10.00 uur aanwezig voor de instructie. De eerste start zal zijn om 11.00 uur en wanneer mogelijk starten we 3 keer achter elkaar. Aan het eind vindt weer een evaluatie plaats. Verder gaan we deelnemen aan de prijsuitreiking. De tijd daarvan wordt op de wedstrijddag meegedeeld. Wij hopen op een grote deelname want hoe meer zielen hoe meer vreugde.

Inschrijven kan tevoren via deze website maar ook nog voor de instructie op zaterdagochtend.